Menu Zamknij

Miasto Biała Podlaska prezentowało swoją ofertę podczas targów turystycznych ITTF Warsaw.

Na stoisku regionu lubelskiego, tworzonym przez pracowników Departamentu Promocji, Sportu i Turystyki Urzędu Marszałkowskiego w Lublinie, Centrum Informacji Turystycznej (Lublin, Biała Podlaska) oraz Poleskiego Parku Narodowego, Muzeum Sił Powietrznych w Dęblinie i Lubelskich Parków Krajobrazowych, przygotowano szereg atrakcji.

W licznych konkursach na temat wiedzy o mieście i regionie można było wygrać gadżety miejskie, rowerowe oraz przekazane przez Muzeum Południowego Podlasia w Białej Podlaskiej. Nagradzano wielu uczestników konkursów zachęconych do odwiedzenia naszego miasta i regionu.

Przeprowadzano liczne rozmowy ze zwiedzającymi, wzbogacone o wydawnictwa miejskie oraz ofertę Muzeum Południowego Podlasia. Zapraszano do udziału w wydarzeniach kulturalnych odbywających się w Białej Podlaskiej, m. in. najbliższym Jarmarku Wielkanocnym ale także V Festiwalu im. Bogusława Kaczyńskiego w Białej Podlaskiej oraz innych licznych aktywności, np. rowerowych. Rowerzystów właśnie zachęcano do włączenia się w rywalizację o puchar Rowerowej Stolicy Polskiej, przypominając status miasta: Biała Podlaska – Rowerowa Stolicy Polski.

Przez trzy targowe dni stoisko cieszyło się bardzo dużym zainteresowaniem. Wg danych organizatora targi odwiedziło blisko 90 tysięcy osób.

Opublikowano wCiT, Informacje
Skip to content