Menu Zamknij

Miasto Biała Podlaska prezentowało swoją ofertę podczas Targów Turystycznych „Atrakcje Regionów” odbywających się w Chorzowie, w ramach wspólnej promocji Regionu Lubelskiego.

Turyści ze Śląska, chętnie odwiedzają i odkrywają nasz region, a podczas zbliżających się wakacji chcą wypoczywać na tym terenie. Podczas targów promowano wydawnictwa miejskie, ofertę Muzeum Południowego Podlasia oraz zapraszano do udziału w wydarzeniach kulturalnych odbywających się w Białej Podlaskiej. Rowerzystów zachęcano do włączenia się w rywalizację o puchar Rowerowej Stolicy Polskiej.

Na stoisku regionu lubelskiego, pracownicy Departamentu Promocji, Sportu i Turystyki Urzędu Marszałkowskiego w Lublinie oraz informacji turystycznej (Lublin, Zamość, Biała Podlaska, Poleski Park Narodowy), przygotowali liczne konkursy na temat wiedzy o miastach i regionie. Biorący udział w konkursach mogli wygrać wydawnictwa oraz gadżety miejskie, karty VIP Muzeum Południowego Podlasia w Białej Podlaskiej, oraz liczne gadżety rowerowe. Podczas trzech dni targów nagrodzono wielu uczestników konkursów zachęconych do odwiedzenia naszego miasta i regionu.

Opublikowano wCiT
Skip to content