„Pavarotti” – 3. Festiwal im. Bogusława Kaczyńskiego
Dzisiaj w ramach . Festiwalu im. Bogusława Kaczyńskiego zobaczyliśmy film dokumentalny „Pavarotti”. Pavarotti był nie tylko genialnym wokalistą, ale również fascynującą osobowością medialną, człowiekiem z niepohamowanym apetytem na życie, a zarazem wiecznie niezadowolonym z siebie pracoholikiem. Pavarotti żył muzyką. Przelewał w nią swoje emocje i doświadczenia, radości i rozczarowania, zwycięstwa oraz porażki. Dziękujemy że byliście z Nami!Na kolejne wydarzenia w ramach 3. Festiwalu im. Bogusława Kaczyńskiego zapraszają organizatorzy: Prezydent Miasto Biała Podlaska Michał Litwiniuk Bialskie Centrum Kultury im. Bogusława Kaczyńskiego Orfeo Fundacja im. Bogusława Kaczyńskiego dyrektor artystyczny festiwalu Krzysztof Korwin-PiotrowskiSponsorami 3. Festiwal im. Bogusława Kaczyńskiego są:Firma „Merkury Goławski”Zakład Remontowo-Budowlany Stanisław Romaniuk Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Komunalnik Sp Z O.O.Firma Conkret Numazu Sushi & ThaiDZIĘKUJEMY! ![]()
![]()
























































Poprzednie
Następne
