Menu Zamknij

Dziś mieliśmy niezwykłą przyjemność gościć w Bialskiej Galerii Fotografii Adama Pańczuka w ramach Wschodniego Festiwalu Fotografii!
Adam Panczuk, ceniony fotograf dokumentalny, podzielił się z nami swoimi inspirującymi historiami i wyjątkowymi portretami, które łączą dokument z kreacją. Dowiedzieliśmy się od Adama, jakie historie wiązały się z powstawaniem jego fotografii, jak podchodził do danego tematu i z czym się zmagał w trakcie pracy nad swoimi projektami 📝✨
Jego najważniejszy projekt “Karczeby” zdobył uznanie na całym świecie, a dziś mogliśmy poznać tajemnice jego twórczości i dowiedzieć się, co go inspiruje.
Podziękowanie za spotkanie, w imieniu prezydenta miasta Michała Litwiniuka wręczyła kierownik Referatu Kultury i Sportu miasta Biała Podlaska, Pani Beata Demianiuk, oraz Dyrektor Bialskiego Centrum Kultury, Pan Zbigniew Kapela.
Nie zabrakło również muzyki na żywo! Po spotkaniu z Adamem, gościnnie wystąpiła kapela podwórkowa “Klawa Ferajna”, dodając wydarzeniu niezapomnianej atmosfery. Dziękujemy!
Do zobaczenia na kolejnych wydarzeniach Wschodniego Festiwalu Fotografii, na które to zapraszają:
Prezydent Miasta Biała Podlaska Michał Litwiniuk,
Bialskie Centrum Kultury,
Bialska Galeria Fotografii,
Fotoklub Podlaski,
Ewa Magier – ETMUS Sp. z o.o.,
Mariusz Kuc – Coffee Love,
Gok Janów Podlaski,
Muzeum Fabryka Wódek i Likierów Cieleśnica.


fot. K. Wysokiński

Opublikowano wBialska Galeria Fotografii, Fotografia, Fotoklub Podlaski, Wschodni Festiwal Fotografii
Skip to content