Menu Zamknij

35. Lecie zespołu wokalnego CHWILKA

Zespół Wokalny Chwilka w gronie najbliższych obchodził swoje 35. lecie🥰
 
👨‍🏫 Powstał w 1986 roku w Klubie Kultury Piast i do dzisiaj prowadzi tam swoją działalność nieprzerwalnie pod czujnym okiem trenera wokalnego Ireneusza Parafiniuka.
 
👏Zespół ośmiokrotnie zdobywał Grand Prix na międzynarodowych festiwalach w kraju i za granicą oraz reprezentował Miasto Biała Podlaska w ponad 150 programach telewizyjnych, w których swoich sił próbowało ponad 100 wokalistów i wokalistek.
 
👉 Młodzi artyści mieli możliwość na przestrzeni 35 lat koncertować u bogu takich gwiazd jak: Ewa Bem, Violetta Villas, Jose Cura, Garou, Chór Aleksandrowa czy Grupa MoCarta.
 
📀 O uzdolnionych młodych wokalistach z Miasto Biała Podlaska mówi się dużo w Polsce ze względu na wiele autorskich płyt, na których usłyszymy wokalistów„Chwilki.
 
🥰 Ireneusz Parafiniuk z ogromnym zaangażowaniem i zamiłowaniem do muzyki przez te wszystkie lata przygotowuje młodych wokalistów.
 
❤️ Z okazji 35. lecia Zespołu Wokalnego Chwilka dziękując tym samym za zaangażowania dyrektor i pracownicy Bialskiego Centrum Kultury życzą dalszych sukcesów.
Skip to content