Menu Zamknij
Ładowanie Wydarzenia

20 marca, 2022 @ 15:00 - 17:00

Zapraszamy na Spotkanie z Fotografem.
Tym razem odwiedzi nas Mirosław Bajkowski już 20 marca o godzinie 15:00 w Bialskim Centrum Kultury przy ul. Warszawskiej 11, w sali 108.

Mirosław Bajkowski, pasjonat fotografowania z Białej Podlaskiej. Z wykształcenia jest elektronikiem. Na co dzień zajmuje się prowadzeniem własnej firmy usługowo-handlowej.

Urodził się w 1960 r. na Podlasiu. Fotografią zaczął interesować się już w szkole podstawowej. Wówczas od rodziców dostał pierwszy aparat fotograficzny SMIENA 8M. Od samego początku fotografowanie bardzo mu się spodobało. Zaczął sam zajmować się nie tylko robieniem zdjęć, ale też nauczył się je samodzielnie wywoływać. Większość wolnego czasu spędza na łonie natury, na terenach nadbużańskiego Podlasia. Nic więc dziwnego, że to właśnie flora i fauna tego niezwykle malowniczego regionu Polski stała się głównym tematem jego fotografii.

Fotografiami Mirosława Bajkowskiego interesowały się czasopisma regionalne. Wielokrotnie gościły na okładkach Podlaskiego Kwartalnika Kulturalnego, a także we wkładce Nadbużańskich Sławatycz.

Od kilkunastu lat jest członkiem Fotoklubu Podlaskiego w Białej Podlaskiej. Jego prace można było zobaczyć na wystawach oraz w katalogach i albumach Fotoklubu.

Zdjęcia Mirosława Bajkowskiego gościły na bialskich wystawach: Podlasie struna czysta, Pojedziemy na łów, Ponowa, Ptaki naszych czasów, oraz wystawie Lubelskie smakuj życie zorganizowanym przez Marszałka Województwa Lubelskiego.

Na spotkanie zapraszają:
Prezydent Miasta Biała Podlaska Michał Litwiniuk, Bialskie Centrum Kultury im. Bogusława Kaczyńskiego w Białej Podlaskiej i Fotoklub Podlaski.

Share This Event

  • To wydarzenie minęło.

Szczegóły

Data:
20 marca, 2022
Czas:
15:00 - 17:00
Wydarzenie kategoria:

Miejsce

Bialskie Centrum Kultury im. B. Kaczyńskiego
Warszawska 11
Biała Podlaska, Lubelskie 21-500 Poland
+ Google Map
Strona internetowa:
https://bck24.pl/

Organizatorzy

Miasto Biała Podlaska
Bialskie Centrum Kultury im. B. Kaczyńskiego
Fotoklub Podlaski
Skip to content