Menu Zamknij
Ładowanie Wydarzenia

AUDYCJA RADIOWA “NA SCENIE I ESTRADZIE” – 18.05.2024 r.

18 maja @ 21:40 - 23:00

AUDYCJA „NA SCENIE I ESTRADZIE”
– KRP (101.7 FM), 18 maja br. godz. 21.40-
23.00
Serdecznie zapraszamy do wysłuchania rozmowy z Prezydentem Miasta Biała Michałem Litwiniukiem w bezpośredniej relacji z Nocy Muzeów w Białej Podlaskiej, w związku z uhonorowaniem przez miasto Biała Podlaska wybitnego polskiego malarza – Stanisława Baja. Tematem rozmowy będzie także zaproszenie na Dni Białej Podlaskiej oraz do wspólnej rywalizacji o miano Rowerowej Stolicy Polski.

Gośćmi audycji będą także:

  • Wojciech Chilewicz – miejski koordynator ogólnopolskiego projektu Rowerowa Stolica Polski, z którym porozmawiam nt. bogatego czerwcowego kalendarza wydarzeń. zapraszając do udziału w wielu ciekawych rajdach, m.in. dorocznym rajdzie imienia J .I. Kraszewskiego z Białej Podlaskiej do Romanowa.
  • dr Mateusz Rzewuski – dyrektor artystycznym 5. Festiwalu Muzyki Organowej i Kameralnej w Białej Podlaskiej, który zaprosi na autorski koncert w ramach festiwalowych prezentacji
  • dr Krzysztof Piech z filii Akademii Wychowania Fizycznego w Białej Podlaskiej w rozmowie na temat nadchodzącego Europejskiego Festiwalu Tradycyjnych Gier i Zabaw w Białej Podlaskiej.
  • Renata Sobczak – kierownik Galerii Podlaskiej Bialskiego Centrum Kultury przybliży autorów działań artystycznych, które odbędą się w ramach Parku Sztuki w Białej Podlaskiej.

Do miłego usłyszenia – Małgorzata Rafał!

Share This Event

  • To wydarzenie minęło.

Szczegóły

Data:
18 maja
Czas:
21:40 - 23:00
Wydarzenie kategorie:
,

Miejsce

Katolickie Radio Podlasie w Siedlcach 101.7 FM / 106.0 FM
Poland

Organizator

Centrum Informacji Turystycznej i Kulturalnej
Telefon:
833416730
Email:
cit@bialapodlaska.pl
Skip to content