Menu Zamknij
Ładowanie Wydarzenia

Koncert Gongów, Mis i Instrumentów Wysokowibracyjnych

19 marca, 2022 @ 17:00 - 19:00

Oaza Zdrowia: Koncert Gongów, Mis i Instrumentów Wysokowibracyjnych + Ceremonia Cacao i Podróż z Bębnem

Sobota 19.03 godzina: 17:00

Oaza Zdrowia zaprasza serdecznie na koncert instrumentów relaksujących i wysokowibracyjnych. Usłyszycie wiele ciekawych dźwięków pochodzących z tradycji całego świata min: gongi, misy kryształowe i tybetańskie, handpan – rav vast, didgeridoo, bębny, dzwonki, grzechotki i wszelakie cuda muzyczne.
Czeka na was cała paleta wspaniałych dźwięków, a przede wszystkim odczuć, ponieważ instrumenty te posiadają różnorodne strojenie i całą gamę częstotliwości, które wpływają na nasz organizm rewitalizując go, relaksując, regenerując czy rozpuszczając wszelakie napięcia, bóle i bloki.

Dźwięk to medycyna przyszłości, potrafi nie tylko uzdrawiać nasze ciało fizyczne ale działa również doskonale na poziomie mentalnym. Podczas koncertów doświadczyć można stanów wizyjnych, cudownych doznań i odczuć, znaleźć odpowiedzi na nurtujące was pytania, spotkać się z traumami i je zintegrować, odpuścić i zrelaksować się, a także głębiej poczuć i zrozumieć własne wnętrze.

Spotkanie rozpocznie się od kubka Ceremonialnego Cacao i Podróży z Bębnem. Dla smakoszy tego cudownego napoju znajdą się także paczuszki w “surowym” stanie, kilku ciekawych gatunków z Afryki, Peru i Wenezueli.

Spotkanie odbędzie się w Klubie Kultury „Eureka”. Proszę uszanować czas innych uczestników i być punktualnie, najlepiej 10-15 minut wcześniej.
Kwota donacji: 50zł

W celu rezerwacji i potwierdzenia uczestnictwa proszę o wiadomość messenger do Oaza Zdrowia i wpłatę zaliczki, która jest warunkiem rezerwacji miejsca.
O wzięciu udziału decyduje kolejność potwierdzonych zgłoszeń.

Dla komfortu na koncercie proszę także o zabranie ze sobą karimaty, koca i butelki wody.

Share This Event

  • To wydarzenie minęło.

Szczegóły

Data:
19 marca, 2022
Czas:
17:00 - 19:00
Koszt:
50zł
Wydarzenie kategoria:
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/events/648491019764617/

Miejsce

Klub Kultury EUREKA
Orzechowa 34
Biała Podlaska, Lubelskie 21-500 Poland
+ Google Map
Strona internetowa:
https://bck24.pl/

Organizator

Oaza Zdrowia
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/Radosc.szczescie/
Skip to content