Menu Zamknij
Ładowanie Wydarzenia

Na Scenie i Estradzie

20 marca, 2021 @ 21:40 - 23:00
„Na scenie i estradzie” audycja radiowa w Katolickim Radio Podlasie 101,7 fm. 🎙📻 już w tą sobotę 20 marca 2021 r. o godzinie 2️⃣1️⃣:4️⃣0️⃣.
 
🔸 Spotkanie na antenie radiowej będzie okazją do podsumowania minionego miesiąca, przedstawienia zapowiedzi wydawniczych oraz ciekawych inicjatyw w rozmowie z Panią Gabrielą Kuc- Stefaniuk, rzecznik Urzędu Miasto Biała Podlaska.
 
🔸 Laureatów tegorocznej edycji Bialskiej Nagrody Kultury imienia Anna z Sanguszków Radziwiłłowej za 2020 rok poznamy w rozmowie z Przewodniczącym Kapituły Konkursu – dr Stanisławem Romanowskim, Naczelnikiem Wydziału Edukacji, Kultury i Sportu Urzędu Miasta Biała Podlaska.
 
🔸 Kolejny, czwarty numer Podlaskiego Kwartalnika Kulturalnego przybliży Redaktor Naczelna – Pani Edyta Tyszkiewicz.
 
🔸 Wypożyczanie książek bez wychodzenia z domu – jak to uczynić ? – podpowie Pani Ewa Filipiuk z Główny Specjalista ds. Promocji Miejskiej Biblioteki Publicznej w Białej Podlaskiej. Natomiast do udziału w nowym konkursie dla dzieci przygotowanym przez MBP – zaprosi Pani Kierownik Iwona Rudasz.
 
🔸 Bialskie Centrum Kultury promuje zdrowe odżywiane poprzez artystyczne podanie – opowie o tym Pani Marta Woźniak.
 
🔸 Zaprosimy Państwa także na wydarzenie on-line oraz do udziału w ciekawym konkursie przygotowywanym przez Bialskie Centrum Kultury.
 
Do miłego usłyszenia – Małgorzata Rafał

Share This Event

  • To wydarzenie minęło.

Szczegóły

Data:
20 marca, 2021
Czas:
21:40 - 23:00
Wydarzenie kategoria:

Miejsce

On-Line
Strona internetowa:
bck24.pl

Organizator

Bialskie Centrum Kultury im. B. Kaczyńskiego
Telefon:
833416712
Email:
sekretariat@bck24.pl
Strona internetowa:
https://bck24.pl/
Skip to content