Menu Zamknij
Ładowanie Wydarzenia

Na Scenie i Estradzie

17 kwietnia, 2021 @ 21:40 - 23:00

Spotkanie na antenie radiowej będzie okazją do podsumowania inicjatyw i wydarzeń kulturalnych, które zrealizowano ubiegłym roku w Białej Podlaskiej , w 100 rocznicę urodzin wybitnego polskiego Profesora, malarza – Ludwiga Maciąga, artysty związanego z Białą Podlaską.

Uczyni to Pani Gabriela Kuc – Stefaniuk, Rzecznik Urzędu Miasta Biała Podlaska oraz Pan profesor Stanisław Baj z Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie.

Rozmowa z Profesorem S. Bajem będzie też okazją do wspomnień o życiu i twórczości wybitnego artysty ale także zaproszeniem do obejrzenia ekspozycji malarstwa znajdującego się w Muzeum Południowego Podlasia w Białej Podlaskiej.

O nowych odkryciach archeologicznych, których dokonano podczas prac rewitalizacyjnych w zespole pałacowo-parkowym Radziwiłłów w Białej Podlaskiej, opowie Pan Mieczysław Bienia, archeolog – kustosz Muzeum Południowego Podlasia w Białej Podlaskiej.

Zapowiedź planowanych imprezach kulturalnych, m.in. obchody Międzynarodowego Dnia Tańca, II Festiwal Muzyki Organowej i Kameralnej oraz konkursy Bialskiego Centrum Kultury im. B. Kaczyńskiego w Białej Podlaskiej, w rozmowie z Panem Zbigniewem Kapelą – dyrektorem BCK.

Share This Event

  • To wydarzenie minęło.

Szczegóły

Data:
17 kwietnia, 2021
Czas:
21:40 - 23:00
Wydarzenie kategoria:

Miejsce

On-Line
Strona internetowa:
bck24.pl

Organizator

Centrum Informacji Turystycznej i Kulturalnej
Telefon:
833416730
Email:
cit@bialapodlaska.pl
Skip to content