Menu Zamknij
Ładowanie Wydarzenia

Na Scenie i Estradzie

21 maja, 2022 @ 21:40 - 23:00

Przełom maja i czerwca obfitować będzie w wiele ciekawych wydarzeń kulturalnych. Jakie atrakcje czekać będą na bialczan ? O tym w audycji „Na scenie i estradzie”, na którą zaprasza Małgorzata Rafał.
Gośćmi audycji będą:
– Pani Gabriela Kuc – Stefaniuk Rzecznik Prasowy Urzędu Miasta Biała Podlaska dokona podsumowania Nocy Muzeów w Białej Podlaskiej oraz w imieniu Prezydenta Miasta Michała Litwiniuka zaprosi do udziału w nadchodzących, licznych wydarzeniach kulturalnych.
– Pan dr Krzysztof Korwin-Piotrowski – dyrektor artystyczny 4. Festiwalu im. Bogusława Kaczyńskiego w Białej Podlaskiej opowie o fantastycznym koncercie stanowiącym Uwerturę do tegorocznej edycji festiwalu.
– Pan dr Mateusz Rzewuski – dyrektor artystyczny 3. Festiwalu Muzyki Organowej i Kameralnej w Białej Podlaskiej przybliży program oraz wyjątkowych wykonawców festiwalowych koncertów.
– Pani dr Anna Bodasińska – Prodziekan ds. Rozwoju Filii AWF w Białej Podlaskiej zaprosi do udziału w Europejskim Festiwalu Tradycyjnych Gier i Zabaw.
– Pan Zbigniew Kapela – dyrektor BCK opowie o wielu atrakcjach, które przygotowano na Dni Białej Podlaskiej.
– Pan Wojciech Chilewicz – Bialski Koordynator Projektu: pt. „Rowerowa Stolica Polski” zaprezentuje bogaty kalendarz imprez i wydarzeń, które w czerwcu odbędą się w Białej Podlaskiej. A Małgorzata Rafał w imieniu organizatorów zaprosi do udziału w dorocznym Rajdzie Rowerowym im. J. I. Kraszewskiego z Białej Podlaskiej do Romanowa, wpisującym się we wspólne zmagania w rywalizacji o Puchar Rowerowej Stolicy Polski.

Do miłego usłyszenia!

Share This Event

  • To wydarzenie minęło.

Szczegóły

Data:
21 maja, 2022
Czas:
21:40 - 23:00
Wydarzenie kategorie:
,

Miejsce

Katolickie Radio Podlasie w Siedlcach 101.7 FM / 106.0 FM
Poland + Google Map

Organizator

Centrum Informacji Turystycznej i Kulturalnej
Telefon:
833416730
Email:
cit@bialapodlaska.pl
Skip to content