Menu Zamknij
Ładowanie Wydarzenia

Paweł Domagała – Wracaj Tour

4 lipca, 2021 @ 20:00 - 21:30

Paweł Domagała to jeden z najbardziej rozpoznawalnych aktorów młodego pokolenia. Od kilku lat z powodzeniem realizuje także pasję, która jest mu bliska od dzieciństwa – muzykę. Dzięki temu możemy zobaczyć go nie tylko na deskach teatralnych czy szklanym ekranie, ale również na kolejnych koncertach.

Paweł Domagała przebojem „Jestem tego wart” wdarł się na polską scenę muzyczną. Po sukcesie płyt „Opowiem Ci o mnie” i „1984” oraz wielu wyprzedanych koncertach po raz kolejny przychodzi do nas z dużą porcją wzruszeń i dobrej energii.

„Wracaj” – trzecia płyta Pawła Domagały i nowa trasa koncertowa

„Wracaj” to już trzeci album stworzony wspólnie z Łukaszem Borowieckim. Muzycy zgodnie określają go jako „powrót/przełom”. „To walka o to, co w nas najpiękniejsze. Między innymi powrót do młodzieńczej bezczelnej odwagi, która domaga się, by iść po swoje bez niepotrzebnych kompromisów ze światem” – opowiada Domagała.

Na płycie usłyszeć możemy m.in. wpływy takich gatunków jak folk czy country, co gwarantuje nam niepowtarzalną atmosferę na koncertach. A jeśli chodzi o występy na żywo – Paweł Domagała i jego zespół są od tego specjalistami, co udowodnili już nieraz!

Bilety na koncerty Pawła Domagały znajdziecie w naszym repertuarze.

 

Link do biletów:

 

https://bilety.adria-art.pl/event/view/id/168676?utm_source=FB&utm_medium=Wydarzenie&utm_campaign=PawelDomagala/BialaPodlaska

Share This Event

  • To wydarzenie minęło.

Szczegóły

Data:
4 lipca, 2021
Czas:
20:00 - 21:30
Koszt:
70zł – 100zł
Wydarzenie kategoria:
Strona internetowa:
https://bilety.adria-art.pl/event/view/id/168676?utm_source=FB&utm_medium=Wydarzenie&utm_campaign=PawelDomagala/BialaPodlaska

Miejsce

Amfiteatr
Warszawska 12c
Biała Podlaska, Lubelskie 21-500 Poland
+ Google Map
Telefon:
833416712
Strona internetowa:
https://bck24.pl/
Skip to content