Menu Zamknij
Ładowanie Wydarzenia

Piotr Perczyński – “Fotografia inaczej tworzona”

4 marca, 2023 @ 17:00 - 18:00

Prezydent Miasta Biała Podlaska Michał Litwiniuk i Galeria Podlaska Bialskiego Centrum Kultury zapraszają do Galerii Podlaskiej na wystawę Piotra Perczyńskiego pt. Fotografia inaczej tworzona” – guma dwuchromianowa.
Wernisaż wystawy 4 marca 2023 r. (sobota), godzina 17.00

PIOTR STEFAN PERCZYŃSKI

Urodził się w Białej Podlaskiej w roku 1950. Jest absolwentem I Liceum im. JI Kraszewskiego. Wykształcenie plastyczne oraz studia filozoficzno-teologiczne na KUL.

W latach 1985 – 1995 związany z Gorzowskim Towarzystwem Fotograficznym. Jest laureatem wielu nagród i wyróżnień na ogólnopolskich konkursach fotograficznych. Od roku 1995 jest członkiem Związku Polskich Artystów Fotografików. Uprawia fotografię klasyczną czarno-białą i barwną ,fotografię otworkową oraz techniki historyczne – gumę i pigment. Powstały cykle fotograficzne : „Moja fotografia”, „Fotografia w technice gumy”, „Pejzaż Lubelski”, „Lublin na koniec wieku”, „Autografy”, „Plac apelowy – obraz z pamięci”, „Dwie Drogi – dwa Znaki”.

Prace były prezentowane na ponad dwudziestu wystawach indywidualnych oraz kilku zbiorowych. Obok fotografii artysta uprawia również malarstwo.

Share This Event

  • To wydarzenie minęło.

Szczegóły

Data:
4 marca, 2023
Czas:
17:00 - 18:00
Wydarzenie kategorie:
,

Miejsce

Galeria Podlaska
Warszawska 12
Biała Podlaska, Lubelskie 21-500 Poland
+ Google Map
Strona internetowa:
gp.bck24.pl

Organizatorzy

Miasto Biała Podlaska
Bialskie Centrum Kultury im. B. Kaczyńskiego
Skip to content