Menu Zamknij
Ładowanie Wydarzenia

,,Podlaski Przełom Bugu” – wernisaż prac XXVIII Międzynarodowego Pleneru Fotograficznego

26 stycznia, 2024 @ 18:00 - 19:30

XXVIII Międzynarodowy Plener Fotograficzny PODLASKI PRZEŁOM BUGU 2023 odbył się w dniach 26 luty – 1 marca 2023 w Janowie Podlaskim. Był to pierwszy plener zimowy. W plenerze uczestniczyło trzydziestu dwóch fotografów, w tym dziewięciu z Fotoklubu Podlaskiego.
Celem plenerów, od prawie trzech dekad, jest:
– stworzenie cyklu fotografii przedstawiających walory przyrodnicze i kulturowe regionu nadbużańskiego,
– promocja bogatych w zabytki kultury duchowej i materialnej, atrakcyjnych pod względem turystycznym ziem nadbużańskich,
– integracja środowiska artystycznego oraz wymiana doświadczeń i promocja twórczości w dziedzinie fotografii.
Wieczory plenerowe są bogate w wykłady i prezentacje uczestników.
Organizatorzy: Miejski Ośrodek Kultury w Siedlcach, Bialskie Centrum Kultury w Białej Podlaskiej, Starostwo Powiatowe w Białej Podlaskiej.
Wystawę poplenerową można było obejrzeć jesienią ubiegłego roku w Siedlcach.

Wernisaż wystawy w Bialskiej Galerii Fotografii przy ul. Krótkiej 1, odbędzie się 26 stycznia 2024 r. (piątek) o godzinie 18:00.

Na wernisaż i wystawę zapraszają:
Prezydent Miasta Biała Podlaska Michał Litwiniuk, Dyrektor Bialskiego Centrum Kultury Zbigniew Kapela i Bialska Galeria Fotografii.

Wstęp wolny

Share This Event

  • To wydarzenie minęło.

Szczegóły

Data:
26 stycznia, 2024
Czas:
18:00 - 19:30
Wydarzenie kategoria:

Miejsce

Bialska Galeria Fotografii
Krótka 1
Biała Podlaska, lubelskie 21-500 Poland
+ Google Map
Telefon:
83 341 67 15
Strona internetowa:
www.bialskagaleriafotografii.pl

Organizatorzy

Miasto Biała Podlaska
Bialskie Centrum Kultury im. B. Kaczyńskiego
Bialska Galeria Fotografii
Skip to content