Menu Zamknij
Ładowanie Wydarzenia

Rzeźba – Artur Kulik i Daniel Ludwiczuk

3 września, 2021 @ 18:00
🖼🗿 Galeria Podlaska zaprasza na kolejne artystyczne wydarzenie.
👉Wernisaż na którym swoje rzeźby przedstawią Artur Kulik oraz Daniel Ludwiczuk odbędzie się 3️⃣ września o godzinie 1️⃣8️⃣:0️⃣0️⃣.
🆓Przypominamy, że wejście na wydarzenie jest darmowe.
👨‍🎨Daniel Ludwiczuk
ℹ️ Urodził się w 1957 roku w Rabce. Obecnie mieszka i pracuje w Kamiance, nieopodal Platerowa. Przez kilkanaście lat tworzył duże formy z drewna, następnie spawaniem rzeźb z elementów złomowych a w tej chwili zajmuje się odlewami rzeźb z brązu i ceramiką. Uczestnik wielu wystaw zbiorowych i indywidualnych. Zajmuje się edukacją młodzieży, uczy ceramiki w Młodzieżowym Ośrodku Wychowawczym w Wojnowie. Od lat kilkunastu lat wspólnie z wspólnie z małżonką organizują Międzynarodowe Plenery Artystyczne. Należy do toruńskiego Związku Plastyków.
👨‍🎨Artur Kulik
ℹ️ Jest samoukiem. Urodzony w Kłodzku na Dolnym Śląsku. Uprawiał wiele technik plastycznych. Zajmował się malarstwem olejnym i akrylowym, tworzył linoryty, malarstwo aerografem, a także projektował plakaty i fotomontaże cyfrowe. Od dwóch lat zajmuje się tworzeniem unikatowych prac ceramicznych i ceramicznych rzeźb abstrakcyjnych. Mieszka w Białej Podlaskiej gdzie posiada mini galerię przy ul. Witosa4 4. Od roku tworzy ceramiczne studia portretowe. Ludzkie głowy wykonywane z czerwonej gliny i wypalane w piecu elektrycznym są największą pasją życiową. Plany na przyszłość to realizacje rzeźbiarskie portretów znanych muzyków oraz swoich znajomych twórców.
👉Na wydarzenie zaprasza Prezydent Miasto Biała Podlaska Michał Litwiniuk oraz Bialskie Centrum Kultury.
Zapraszamy!🥰

Share This Event

  • To wydarzenie minęło.

Szczegóły

Data:
3 września, 2021
Czas:
18:00
Wydarzenie kategoria:

Miejsce

Galeria Podlaska
Warszawska 12
Biała Podlaska, Lubelskie 21-500 Poland
+ Google Map
Strona internetowa:
gp.bck24.pl

Organizator

Galeria Podlaska
Strona internetowa:
galeria.bck24.pl
Skip to content