Menu Zamknij
Ładowanie Wydarzenia

Spotkanie z fotografem – Tomaszem Młynarczykiem

20 lutego, 2022 @ 15:00 - 17:00

Zapraszamy na Spotkanie z Fotografem.
Tym razem odwiedzi nas Tomasz Młynarczyk już 20 lutego o godzinie 15:00 w Bialskim Centrum Kultury przy ul. Warszawskiej 11, w sali 108.

Tomasz Młynarczyk jest członkiem Związku Polskich Artystów Fotografików oraz Radzyńskiego Klubu Fotograficznego Klatka. Zajmuje się fotografią koncepcyjną i eksperymentalną, oraz szeroko rozumianą fotografią społeczną. Dokumentuje i analizuje przenikanie się kultur, tradycji i wiary terenów Polski Wschodniej. Stypendysta Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego na rok 2019 w dziedzinie sztuk wizualnych. Autor wystaw indywidualnych: „Gdzie jest pałac” , „Struktury, faktury, formy” , „Radzyń 7.00” , „Światło-wody” , „Prawosławie” , „Archiwum – forma i światłocień” , „Bal” , „Trzepak” , „Ostatni seans” , „Żebro Adama” oraz „Trisomia 21”. Udział w ponad 150 wystawach zbiorowych w kraju i za granicą (Węgry, Francja).
Publikował w dziennikach, tygodnikach, albumach fotograficznych i książkach np.: „Kraina Bugu”, „Kozirynek – kwartalnik kulturalny”.
Jego prace znajdują się w zbiorach Instytutu Teatralnego w Warszawie, Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej im. H. Łopacińskiego w Lublinie, Archiwum Państwowym w Lublinie Oddział w Radzyniu Podlaskim, Miejskiej Bibliotece Publicznej w Radzyniu Podlaskim oraz w zbiorach prywatnych w kraju i za granicą m.in.: Ukraina, Węgry, Anglia, USA, Francja.

Na spotkanie zapraszają:
Prezydent Miasta Biała Podlaska Michał Litwiniuk, Bialskie Centrum Kultury im. Bogusława Kaczyńskiego w Białej Podlaskiej i Fotoklub Podlaski.

Share This Event

  • To wydarzenie minęło.

Szczegóły

Data:
20 lutego, 2022
Czas:
15:00 - 17:00
Wydarzenie kategoria:

Miejsce

Bialskie Centrum Kultury
Warszawska 11
Biała Podlaska, Lubelskie 21-500 Poland
+ Google Map
Telefon:
833416712
Strona internetowa:
https://bck24.pl/

Organizatorzy

Miasto Biała Podlaska
Bialskie Centrum Kultury im. B. Kaczyńskiego
Fotoklub Podlaski
Skip to content