Menu Zamknij
Ładowanie Wydarzenia
Wystawa prac Pracowni Grafiki Komputerowej "Piksel"

„Zaklęte tajemnice w dziecięcej grafice” wystawa prac Pracowni Grafiki Komputerowej “Piksel”

14 czerwca, 2023 @ 17:00 - 19:00

Zapraszamy na „Zaklęte tajemnice w dziecięcej grafice”, wystawę prac graficznych powstałych roku artystycznym 2022/23, autorstwa uczestników zajęć w Pracowni Grafiki Komputerowej “Piksel”. Dzieci i młodzież na zajęciach uczą się korzystać z komputera jako narzędzie do tworzenia obrazów cyfrowych i filmu animowanego.
🤩 Choć pracownia działa tylko od 4 lat w Bialskim Centrum Kultury to prace wychowanków “Piksela” znalazły uznanie już w ponad 60 konkursach o randze ogólnopolskiej i międzynarodowej. Instruktorem pracowni jest pani Lilla Wielgan-Michaluk.
🖼️ Wernisaż wystawy odbędzie się 1️⃣4️⃣ czerwca (środa) o godzinie 1️⃣7️⃣:0️⃣0️⃣ w Bialskim Centrum Kultury przy ul. Warszawskiej 11 w Pracowni „Piksel”.
🧡 Podczas wernisażu zaprezentowana będzie najnowsza animacja, stworzona przez wychowanków „Piksela” z okazji 550. rocznicy urodzin wielkiego uczonego Mikołaja Kopernika.
👏 Na wydarzenie zaprasza Prezydent Miasta Biała Podlaska Michał Litwiniuk oraz Bialskie Centrum Kultury im. Bogusława Kaczyńskiego w Białej Podlaskiej.

Wystawa prac Pracowni Grafiki Komputerowej "Piksel"

 

Share This Event

  • To wydarzenie minęło.

Szczegóły

Data:
14 czerwca, 2023
Czas:
17:00 - 19:00
Wydarzenie kategoria:

Miejsce

Bialskie Centrum Kultury im. B. Kaczyńskiego
Warszawska 11
Biała Podlaska, Lubelskie 21-500 Poland
+ Google Map
Strona internetowa:
https://bck24.pl/

Organizatorzy

Miasto Biała Podlaska
Bialskie Centrum Kultury im. B. Kaczyńskiego
Skip to content