Menu Zamknij

Dance Academy Studio to akademia tańca nowoczesnego, współczesnego i klasycznego dla dzieci, młodzieży i dorosłych działająca od 2009 roku przy Bialskim Centrum Kultury im. Bogusława Kaczyńskiego.

Zapewniamy wysoki poziom edukacji artystycznej, a mnogość stylów i technik tanecznych spowoduje, że każdy znajdzie coś dla siebie.
Do wszystkich podchodzimy indywidualnie.

Elastycznie dopasowując się do wieku i doświadczenia naszych tancerzy stworzyliśmy 11 grup.

Naszym celem jest szkolenie i przygotowanie naszych tancerzy do występów na scenie i w zawodach tanecznych.

Nie zapominamy również o tych, którzy po prostu lubią tańczyć i robią to tylko dla przyjemności.

Dlaczego warto tańczyć z nami?

Dostosowujemy się do indywidualnych potrzeb tancerza.

Zapewniamy zajęcia z licznych technik tańca:
hip-hop,
street dance,
modern,
jazz,
show dance
balet

Grupy taneczne podzielone są pod względem zaawansowania i wieku tancerza:
Grupy początkujące
Dzieci najmłodsze 4-5 lat
Dzieci młodsze 6-8 lat

Grupy średnio zaawansowane
Dzieci młodsze 6-8 lat
Dzieci starsze 9-11 lat
Młodzież pow. 12 lat

Grupy zaawansowane:
Dzieci 6-11 lat
Juniorzy 12-15 lat
Młodzież pow. 15 lat

 

Pasję łączymy z zabawą.

Nauka tańca łączymy z ćwiczeniami ogólnorozwojowymi w rytm muzyki przy dobrej zabawie. Dodatkowo organizujemy dla naszych tancerzy obozy
i warsztaty taneczno-artystyczne a także wyjazdy do teatrów na spektakle taneczne.

 
 

Gwarantujemy postępy i sukcesy

Za cel stawiamy sobie najwyższą jakość prowadzonych przez nas zajęć i szkolenie przyszłych mistrzów tańca.
Wszystkie dzieci biorące udział w zajęciach mają możliwość zaprezentowania swoich umiejętności na różnych imprezach, koncertach, pokazach i widowiskach tanecznych a także podnoszenia swoich zdolności na warsztatach tanecznych z udziałem cenionych pedagogów tańca.

Grupy turniejowe dodatkowo co roku przygotowują choreografie na ogólnopolskie i międzynarodowe turnieje i festiwale tańca. Tancerze naszego studia posiadają na swoim koncie blisko 400 tytułów wytańczonych na imprezach tańca.

Trenerzy taneczni

Zajęcia taneczne prowadzą wykwalifikowani trenerzy, posiadający wiedzę i umiejętności z zakresu tańca, przygotowanie pedagogiczne do pracy z dziećmi oraz doświadczenie w trenowaniu tancerzy.

Potwierdzeniem ich wiedzy oraz umiejętności stanowią sukcesy oraz tytuły mistrzowskie zarówno własne jak i ich wychowanków.

 
 

Karolina Brodzik-Zaremba

Kierownik artystyczny Dance Academy Studio. Instruktor i choreograf grup turniejowych DAS. Reżyser widowisk taneczno-wokalnych w ramach Bialskich Mikołajek oraz pomysłodawczyni bialskich obchodów Międzynarodowego Dnia Tańca. Dyplomowany pedagog tańca . Absolwentka prestiżowych siedleckich szkół tańca „Caro Dance” i „Luz”. Wielokrotna mistrzyni Polski,Europy i świata w formacjach show dance, modern, jazz, disco dance i hip-hop.

Olesia Myrorenko

Instruktor i choreograf grup początkujących i rekreacyjnych Dance Academy Studio. Dyplomowany pedagog tańca. Tancerka baletowa egipskich i ukraińskich scen operowych a także Donieckiego Zespołu Pieśni i Tańca Ludowego. Akredytowanym sędzia zawodów tanecznych STK.

Grafik zajęć DAS

Osiągnięcia DAS

Skip to content