Menu Zamknij

Świetne podsumowanie sezonu artystycznego. 9 cennych pucharów przywieźli tancerz Dance Academy Studio z Ogólnopolkiego Festiwalu Form Scenicznych i Sztuki Baletowej. Rywalizacja odbyła 11 czerwca w Białymstoku w licznych stylach tańca współczesnego i klasycznego min.; modern, jazz, balet, broadway. Zawodnicy prezentowali się w konkretnych kategoriach wiekowych, zarówno solo, w duetach, mini formacjach i formacjach.

Tancerzy oceniało profesjonalne jury w składzie:

Adam Kozal (solista Teatru Wielkiego Opery Narodowej)

Iga Ostaszewska (tancerka i instruktorka Akademii tańca Szał)

Daniela Rzeszot

Liana Wolcman z kijowskiej szkoły baletowej

Tancerze Dance Academy Studio okazali się bezkonkurencyjni w 9 kategoriach. Dwukrotnie stawali na najwyższym podium, turniejowe srebra odbierali aż trzy krotnie stawali na III stopniu podium. Warto wspomnieć, że Dance Academy Studio kolejny raz reprezentowało Miasto Biała Podlaska na prestiżowym turnieju tańca! Bialscy tancerze tylko w tym sezonie wytańczyli 199 pamiątkowych medali oraz 47 pucharów.

Dance Academy Studio to szkoła tańca nowoczesnego oraz współczesnego dla dzieci i młodzieży działająca od 15 lat przy Bialskim Centrum Kultury w Białej Podlaskiej. Trenerem tancerzy jest Karolina Brodzik Zaremba.

Opublikowano wDance Academy Studio, Osiągnięcia DAS
Skip to content