Menu Zamknij

🏅 WYRÓŻNIENIE SPECJALNE O!PLA 21

 🎞✨🌲Z radością dzielimy się informacją że na IX Ogólnopolskim Festiwalu Animacji O!PLA („O! Polska Animacja”/„Oh! People Love Animation”), nasza podopieczna z Bialskiego Centrum Kultury – Helena Sacharuk otrzymała WYRÓŻNIENIE SPECJALNE w kategorii konkursowej TERAZ MY za „Magię lasu”, film stworzony pod opieką artystyczną Lilli Wielgan-Michaluk z Pracowni Grafiki Komputerowej „Piksel”.👩‍🏫
 
👏 To już drugie wyróżnienie dla „Magii lasu”, przypominamy że pierwsze wyróżnienie, za ten film Helenka otrzymała niedawno na VIII Ogólnopolskim Przeglądzie Filmów Animowanych Tworzonych przez Dzieci OKO KALEJDOSKOPU, zorganizowanym przez Centrum Sztuki Dziecka w Poznaniu.🎥
 
👉 Filmik wyróżnionej Helenki oraz filmy podopiecznych Pracowni Grafiki Komputerowej „Piksel” zobaczycie tutaj:
 
 
👉 Laureatów O!PLI z kategorii TERAZ MŁODZI TWÓRCY MAJĄ GŁOS – KONKURS TERAZ MY, można zobaczyć pod linkiem:
Serdecznie gratulujemy!🥰
 
👉 Więcej o Ogólnopolskim Festiwalu Animacji O!PLA:
 
ℹ️Ogólnopolski Festiwal Animacji O!PLA, którego pomysłodawcą i dyrektorem jest Piotr Kardas, istnieje od 2013 roku. O!PLA to zarówno największy polski festiwal poświęcony filmowi animowanemu, jak i największy w kraju festiwal o charakterze sieciowym.
Na tegorocznej edycji O!PLI także spora grupka dzieciaków z „Piksela” wzięła udział w tygodniowych Warsztatach Online Animacji Smartfonem „Rusz temat” z Natalią Spychałą z Fabryki Animacji FAN, a ich wspólny animowany videoclip został zaprezentowany podczas Wielkiego Finału Festiwalu O!PLA!
 
👉 Film z warsztatów stworzony m.in. przez Liliannę i Zuzannę Rudzkie, Helenę Sacharuk, Natalię Grzechnik, Kamila Turyka, Sebastiana i Jakuba Kordaczuków do zobaczenia pod linkiem:
Animacja to doskonały sposób na rozwijanie dziecięcej wyobraźni!🤩

Filmy podopiecznych Pracowni Grafiki Komputerowej „Piksel"

Helena Sacharuk - WYRÓŻNIENIE SPECJALNE O!PLA 21

Bialskie filmy z "Piksela" zakwalifikowane na tegoroczną edycję OKA KALEJDOSKOPU VIII Ogólnopolskim Przeglądzie Filmów Animowanych Tworzonych przez Dzieci OKO KALEJDOSKOPU, zorganizowanym przez Centrum Sztuki Dziecka w Poznaniu.
1 of 2 Next
Skip to content