Menu Zamknij

Graficzne sukcesy Piksela!

NASZE OSTATNIE GRAFICZNE SUKCESY❗️❗️❗️🎨💻
 

✅ Pracownia Grafiki Komputerowej „Piksel” prowadzona przez Lillę Wielgan-Michaluk, z wielką radością może pokusić się o stwierdzenie, że tegoroczne „Wakacje z grafiką” w Bialskim Centrum Kultury, należały do udanych, bowiem ośmiu uczestników lipcowych zajęć zostało laureatami konkursu „Koń jako artystyczna inspiracja” 🐎, organizowanego przez Muzeum Południowego Podlasia w Białej Podlaskiej.

Konkurs został zaplanowany z okazji 100. rocznicy urodzin Ludwika Maciąga, malarza związanego z naszym miastem.

✅ W niedzielę 27 września 2020 roku, podczas uroczystego otwarcia wystawy prac Ludwika Maciąga “Całe życie maluję swój pamiętnik” miało miejsce wręczenie nagród. W imieniu Prezydenta Miasta Biała Podlaska Michał Litwiniuk, Pan Maciej Buczyński – zastępca prezydenta – wręczył dyplomy i upominki laureatom konkursu “Koń jako artystyczna inspiracja”.🐎

🏆 Oto lista nagrodzonych osób z „Piksela”:
 
🎖 Za prace plastyczne🖼 laureatami zostali:
kategoria (7-9 lat)
– nagroda Ewa Stężała, lat 9
– nagroda Gabriel Sowa, lat 8
kategoria (10-14 lat)
– nagroda Maja Tekiela, lat 10
– wyróżnienie Natalia Grzechnik, lat 10
 
🎖 Za film animowany🎞 laureatami zostali:
– nagroda Jan Sawczuk, lat 9
– nagroda Natalia Grzechnik, lat 10
– nagroda Lidia Sacharuk, lat 7
– wyróżnienie Klara Gabir, lat 13
 
✅ Informujemy, że w holu Centrum Edukacji Muzealnej, w oficynie zachodniej założenia pałacowo-obronnego Radziwiłłów, do 3 stycznia 2021 r. można oglądać pokonkursową wystawę prac plastycznych oraz fotografii nagrodzonych uczestników letnich konkursów organizowanych przez Muzeum Południowego Podlasia.
 
📜 Z wielką dumą informujemy, że nagrodzona praca Mai Tekielak znalazła się na plakacie zapraszającym na wystawę pokonkursową. Wystawę można oglądać od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 15.00.
 
✅ Pragniemy podziękować wszystkim uczestnikom zajęć „Wakacje z grafiką w Pikselu”, i mamy nadzieję, że minione lato było dla Was prawdziwie artystyczną przygodą❗️
Skip to content