Menu Zamknij

Śpieszymy poinformować o wynikach Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego z cyklu „Kwiaty”. Na konkurs zorganizowany przez Zespół Edukacyjno-Artystyczny Przygoda w Rybniku wpłynęło 3541 prac, wykonanych w różnorodnych technikach plastycznych. Celem konkursu było przybliżenie i ukazanie piękna kwiatów kwitnących w polskich ogrodach i parkach.

Komisja konkursowa przy ocenianiu prac brała pod uwagę zgodność z tematem, poziom umiejętności warsztatowych, oryginalność w interpretacji tematu, kolorystykę i nastrojowość.

Jury pozostając pod ogromnym wrażeniem uroku nadesłanych prac, postanowiło m.in. ZAKWALIFIKOWAĆ DO WYSTAWY POKONKURSOWEJ pracę graficzną wychowanka naszego Bialskiego Centrum Kultury, 12 – letniego Wiktora Skocznia.

Wiktor na co dzień pracuje pod kierunkiem Pani Lilli Wielgan-Michaluk w Pracowni Grafiki Komputerowej „Piksel”.

Wiktorowi i Pani instruktor serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych wspaniałych artystycznych sukcesów!

Wystawa online XVIII Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego “Kwiaty”:
https://www.youtube.com/watch?v=_Jo9kxjA0Mo

Zapraszamy także w najbliższym czasie do Bialskiego Centrum Kultury, ul. Warszawska 11, na zwiedzanie wystawy pt. „Pikselowe kwiaty”, na której można podziwiać wyróżnione w konkursie w Rybniku „miechunki” Wiktora oraz inne ujmujące kwiatowe kompozycje autorstwa podopiecznych Pracowni „Piksel”.

Opublikowano wPiksel
Skip to content