Menu Zamknij

Wspaniały, międzynarodowy sukces wychowanków Piksela!!!!

Z wielką radością informujemy, że z Pracowni Grafiki Komputerowej „Piksel”, działającej przy Bialskim Centrum Kultury, troje podopiecznych Lilli Wielgan-Michaluk zostało laureatami X jubileuszowej edycji Międzynarodowego Konkursu Plastycznego „Przyroda w kolorach”.

Wyróżnienie otrzymali Zuzanna Rudzka i Kamil Turyk a kwalifikację do wystawy zdobyła Natalia Grzechnik.

Na konkurs nadesłano 1433 prace, najwięcej z Polski, Chin (Hong Kong) oraz Ukrainy. W tegorocznej edycji przeważały prace malarskie i rysunkowe, znaczną część stanowiły również fotografie oraz formy przestrzenne.

Konkurs został zorganizowany przez Młodzieżowy Dom Kultury w Krakowie, przy ul. Grunwaldzkiej 5. Celem tej imprezy jest uwrażliwienie dzieci na otaczające ich piękno przyrody, wskazanie na specyficzne elementy przyrody i jej unikatowość.

Wystawa wyróżnionych prac X Międzynarodowego Konkursu Plastycznego – PRZYRODA W KOLORACH 2020, prezentowana jest w internetowej galerii niżej pod linkiem

http://www.mdkgrunwaldzka5.pl/aktualnosci/1227-x-miedzynarodowy-konkurs-plastyczny-przyroda-w-kolorach-wystawa-prac-wyroznionych.html#!DSC05044

Wszystkim naszym wychowankom, z których jesteśmy niezmiernie dumni, serdecznie gratulujemy!

Skip to content