Menu Zamknij

„Nasz Wspólny Świat – koncert nie tylko Gwiazd dla Białej Podlaskiej”

💙🎶 „Nasz Wspólny Świat – koncert nie tylko Gwiazd dla Białej Podlaskiej”
🥰 O tym, że w dzisiejsze niedzielne popołudnie mogliśmy bawić się w naszym pięknym bialskim amfiteatrze oraz w Parku Radziwiłłowskim zadecydowaliście Wy – mieszkańcy Białej Podlaskiej!
Wybraliście ten „mały projekt” w ramach Budżetu Obywatelskiego 2021 za sprawą autora projektu pana Romana Laszuka.
💙Celem projektu było wsparcie Stowarzyszenia Wspólny Świat w budowie Centrum Pomocy Osobom z Autyzmem. Dlatego bardzo dziękujemy za każdą symboliczną „cegiełkę”, którą Państwo wrzucili do puszek dla wolontariuszy podczas Pikniku Rodzinnego czy Koncertu Gwiazd bądź wygrywając którąś z licytacji.
👏🎤 Wielkie podziękowania należą się osobie, która prowadziła dzisiejszy koncert. Nikt nie potrafi porwać publiczność do wspólnej zabawy i tańca oraz zapowiedzieć artystów i poprowadzić licytacji tak jak Wojtek Nikoniuk.
🥰💙 Dziękujemy również wszystkim darczyńcom, którzy przekazali fanty na licytację: Dworek Jolanta, Pizzeria Roma Biala Podlaska, Wiosenny Wiatr Woskrzenice Małe, Alpakaland Ogrodniki, Kawa z pianką, Klub Kultury Eureka – BCK24, pani Bożena Micewicz, która przekazała przepiękny obraz, pani Monika Szydłowska „Produktowy świat Moniki”, Firma BIALCON, która wyprodukowała flagową koszulkę Wspólnego Świata z motylkiem. Rysunek motyla pokolorowany został przez jednego z podopiecznych stowarzyszenia Norberta.
🎙🌟 Dziękujemy artystom, których w ramach tego wyjątkowego wydarzenia mieliśmy możliwość wysłuchać, a którzy dostarczyli Nam moc wrażeń muzycznych i kabaretowych:
🔹 Abba Show
Organizatorami tego wydarzenia byli:
🔹 Bialskie Centrum Kultury,
🔹 oraz autor projektu Roman Laszuk.
💪Nie możemy również zapomnieć o pracownikach Naszej instytucji, którzy dbali o to żeby wszystko odbyło się zgodnie z planem.
❤A na koniec dziękujemy Wam drodzy mieszkańcy Białej Podlaskiej, że byliście dziś z Nami!
Skip to content