Menu Zamknij
Ładowanie Wydarzenia

Andrzej Grudzień – “Światy widziane”

1 marca - 14 kwietnia
“ŚWIATY WIDZIANE” – wernisaż wystawy Andrzeja Grudnia 1 marca w Bialskiej Galerii Fotografii przy ulicy Krótkiej 1, godz. 18:00. Wystawę można oglądać do 14 kwietnia.
Zapraszamy do odkrycia “światów widzianych” z różnych perspektyw.
W twórczości Andrzeja Grudnia codzienne obrazy stają się pretekstem do refleksji nad teraźniejszością i przemijaniem czasu. Jego zdolność zatrzymywania chwil pozwala na odczuwanie różnych wymiarów jednocześnie.
Cytat Olgi Tokarczuk doskonale oddaje filozofię artysty: “Światy widziane z różnych punktów są różnymi światami. Więc mogę żyć w tylu światach, ile z nich jestem w stanie zobaczyć.”
Andrzej Grudzień – artysta fotograf, stypendysta Ministerstwa Kultury, Dziedzictwa Narodowego. Wykładowca, organizator licznych warsztatów z fotografii tradycyjnej i cyfrowej. Specjalizując się w fotografii analogowej oraz ciemni negatywowo-pozytywowej, Andrzej jest również ekspertem technicznym i kolekcjonerem sprzętu fotograficznego. Jego prace to transgresyjne poszukiwania w fotografii, łączące różne techniki i artystyczne manipulacje obrazu.
Wraz z Jolantą Rycerską prowadzi profesjonalną szkołę fotograficzną Studium Sztuki. Jego zaangażowanie w rozwój fotografii w Polsce widoczne było także podczas pełnienia funkcji dyrektora Studium Fotografii Związku Polskich Artystów Fotografików.
Dołączcie do naszego wyjątkowego wydarzenia i zanurzcie się w fascynujących “światach widzianych” Andrzeja Grudnia.
Zapraszamy serdecznie do Bialskiej Galerii Fotografii, gdzie mogą Państwo oglądać wystawę „Światy Widziane” do 14 kwietnia.
 
Na wernisaż i wystawę zapraszają:
Prezydent Miasta Biała Podlaska Michał Litwiniuk,
Dyrektor Bialskiego Centrum Kultury Zbigniew Kapela,
Bialska Galeria Fotografii.

Share This Event

  • To wydarzenie minęło.

Szczegóły

Start:
1 marca
Koniec:
14 kwietnia

Miejsce

Bialska Galeria Fotografii
Krótka 1
Biała Podlaska, lubelskie 21-500 Poland
+ Google Map
Telefon:
83 341 67 15
Strona internetowa:
www.bialskagaleriafotografii.pl

Organizatorzy

Miasto Biała Podlaska
Bialskie Centrum Kultury im. B. Kaczyńskiego
Bialska Galeria Fotografii
Skip to content