Menu Zamknij
Ładowanie Wydarzenia

AUDYCJA RADIOWA “NA SCENIE I ESTRADZIE” – 20.04.2024 r.

20 kwietnia @ 21:40 - 23:00

 

Przełom kwietnia i maja obfitować będzie w wiele wydarzeń kulturalnych, o których porozmawiam z gośćmi audycji radiowej pt. „Na scenie i estradzie” (KRP – dn. 20 kwietnia, godz. 21.40 – 23.00):

Gabriela Kuc- Stefaniuk – Rzecznik Prasowy Urzędu Miasta w rozmowie na temat uhonorowania przez miasto Biała Podlaska wybitnego malarza – Stanisława Baja, profesora Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie, wieloletniego Przewodniczącego Rady Muzealnej Muzeum Południowego Podlasia w Białej Podlaskiej.

Tematem rozmowy będą także obchody Święta 34 Pułku Piechoty oraz koncerty, które odbędą się w ramach dwóch bialskich festiwali, tj. – Uwertura do 6. Festiwalu im. B. Kaczyńskiego w Białej Podlaskiej oraz Festiwalu Muzyki Organowej i Kameralnej.

Rafał Izbicki – dyrektor Muzeum Południowego Podlasia w Białej Podlaskiej przybliży program Nocy Muzeów w Białej Podlaskiej. Porozmawiamy także na temat wyjątkowego nabytku, który powiększył zbiory muzealne.

Rozmowa z Barbarą Trochimiuk – małżonką zmarłego dziennikarza i fotografa – Adama Trochimiuka, będzie zaproszeniem do udziału w tegorocznej edycji Ogólnopolskiego Konkursu Fotograficznego pt. „Migawka z Podlasia” im. A. Trochimiuka, ale także okazją do wspomnień o autorze dokumentu i reportażu, współzałożycielu Fotoklubu Podlaskiego.

Karolina Brodzik-Zaremba, trener Dance Academy Studio BCK opowie o programie oraz wykonawcach koncertów, które odbędą się w ramach zbliżających się – miejskich obchodów Międzynarodowego Dnia Tańca.

Share This Event

  • To wydarzenie minęło.

Szczegóły

Data:
20 kwietnia
Czas:
21:40 - 23:00
Wydarzenie kategorie:
,

Miejsce

Katolickie Radio Podlasie w Siedlcach 101.7 FM / 106.0 FM
Poland

Organizator

Centrum Informacji Turystycznej i Kulturalnej
Telefon:
833416730
Email:
cit@bialapodlaska.pl
Skip to content