Menu Zamknij
Ładowanie Wydarzenia

Kwartet Obsession, Andrzej Grabowski – Bialski Dzień Przedsiębiorczości

24 czerwca, 2023 @ 18:00 - 20:30

🤩 2️⃣4️⃣ czerwca o godz. 1️⃣8️⃣:0️⃣0️⃣ zapraszamy serdecznie do bialskiego amfiteatru gdzie odbędą się występy artystów kabaretowych, a także ogłoszenie wyników i wręczenie statuetek Konkursu „Nagroda Biznesowa Bialskopodlaskiej Izby Gospodarczej – Edycja XI – za 2022 rok”.🏆
ℹ️ Celem wydarzenia jest promocja przedsiębiorczości i kształtowanie pozytywnego wizerunku Południowego Podlasia, jako dogodnego obszaru do prowadzenia działalności gospodarczej w ramach ustawowej wolności i przyjaznych rozwiązań tworzonych przez samorządy lokalne.
Na scenie wystąpią:
🎻 Kwartet Obsession – jedyne w swoim rodzaju połączenie muzyki, kobiecości i dowcipu. To cztery charyzmatyczne instrumentalistki, które odkrywają zasady rządzące światem poprzez obsesyjną obserwację rzeczywistości.
🎭 Doskonale wszystkim znany Andrzej Grabowski, którego talent komediowy sprawił, iż zaczął on występować na estradzie jako „Andrzej Grabowski Show”. W prześmiesznym programie kabaretowym prezentuje teksty znane i lubiane, ale także nowe – w dowcipny sposób komentujące bieżące wydarzenia.
Na wydarzenie zaprasza:
🔹Prezydent Miasta Biała Podlaska Michał Litwiniuk ,
🔹 Bialskopodlaska Izba Gospodarcza
🔹 oraz Bialskie Centrum Kultury im. Bogusława Kaczyńskiego.
🎫 Bezpłatne wejściówki na to wydarzenie wydawane będą od 20 czerwca 2023 roku (wtorek) od godziny 16:00 w Bialskim Centrum Kultury przy ul. Warszawskiej 11.
🥰Zapraszamy serdecznie!

Share This Event

  • To wydarzenie minęło.

Szczegóły

Data:
24 czerwca, 2023
Czas:
18:00 - 20:30
Wydarzenie kategoria:

Miejsce

Amfiteatr
Warszawska 12c
Biała Podlaska, Lubelskie 21-500 Poland
+ Google Map
Telefon:
833416712
Strona internetowa:
https://bck24.pl/

Organizatorzy

Miasto Biała Podlaska
Bialskopodlaska Izba Gospodarcza
Skip to content