Menu Zamknij
Ładowanie Wydarzenia

Na Scenie i Estradzie

24 lutego @ 21:40 - 23:00

Serdecznie zapraszamy do wysłuchania rozmowy z Prezydentem Miasta Biała Podlaska Michałem Litwiniukiem na antenie rozgłośni Katolickie Radio Podlasie. W audycji pt. „Na scenie i estradzie” Prezydent Miasta zaprosi na koncerty wielkich gwiazd, które niebawem wystąpią w Białej Podlaskiej. Tematem spotkania będą także tegoroczne bialskie stypendia artystyczne przyznane młodym twórcom.
Start, dn. 24 lutego, godz. 21.40

Gośćmi audycji będą także:

  • Zuzanna Janik – znana wokalistka, stypendystka Prezydenta Miasta Biała Podlaska, która opowie o realizacji swojej wokalnej pasji.
  • dr Mateusz Rzewuski – dyrektor artystyczny 5. Festiwalu Muzyki Organowej i Kameralnej w Białej Podlaskiej przybliży program oraz wyjątkowych wykonawców festiwalowych koncertów.
  • Zbigniew Kapela – dyrektor BCK opowie o propozycjach kulturalnych, które przygotowano z okazji obchodów Międzynarodowego Dnia Teatru w Białej Podlaskiej.
  • Krzysztof Olesiejuk – Kierownik Studio wokalnego „Brevis” BCK w rozmowie o działalności zespołu. Wspólnie także zaprosimy państwa do udziału w Jarmarku Wielkanocnym.

Do miłego usłyszenia – Małgorzata Rafał

Share This Event

  • To wydarzenie minęło.

Szczegóły

Data:
24 lutego
Czas:
21:40 - 23:00
Wydarzenie kategorie:
,

Miejsce

Katolickie Radio Podlasie w Siedlcach 101.7 FM / 106.0 FM
Poland

Organizator

Centrum Informacji Turystycznej i Kulturalnej
Telefon:
833416730
Email:
cit@bialapodlaska.pl
Skip to content