Menu Zamknij

OKO KALEJDOSKOPU wybrało już zwycięskie i wyróżnione filmy

🎥 Obradujące w dwóch składach jury tegorocznego Ogólnopolskiego Przeglądu OKO KALEJDOSKOPU wybrało już zwycięskie i wyróżnione filmy.
🎨💻 Bialski Piksel z sukcesami!
Jury Dziecięce VIII Ogólnopolskiego Przeglądu Filmów Animowanych Tworzonych przez Dzieci OKO KALEJDOSKOPU w składzie: Zuzanna Cichoń, Jakub Głogowski i Emilia Zięzio po obejrzeniu 1️⃣5️⃣1️⃣ filmów nadesłanych na Przegląd, postanowiło przyznać:
🥇📦 I NAGRODĘ w kategorii dziecięcej (filmy autorów w wieku 5-12 lat, które powstały w szkołach, instytucjach kultury lub innych miejscach bez wsparcia profesjonalnych animatorów) dla filmu „PUDEŁKO” Lidii Sacharuk i Heleny Sacharuk zrealizowanego pod opieką Lilli Wielgan-Michaluk w Pracowni Grafiki Komputerowej „Piksel” w Bialskim Centrum Kultury im. B. Kaczyńskiego w Białej Podlaskiej.
🏅🌲 Ponadto Jury Dorosłych VIII Ogólnopolskiego Przeglądu Filmów Animowanych Tworzonych przez Dzieci OKO KALEJDOSKOPU w składzie:
Piotr Kardas – przewodniczący,
Anna Gawrysiak-Knez
i Bartosz Zarzycki postanowiło wyróżnić za ukazanie magii w czystej postaci dla filmu “MAGIA LASU” Heleny Sacharuk zrealizowanego pod opieką Lilli Wielgan-Michaluk w Pracowni Grafiki Komputerowej „Piksel” w Bialskim Centrum Kultury im. B. Kaczyńskiego w Białej Podlaskiej.
👏 Serdecznie gratulujemy!
👉 Serdecznie zapraszamy do obejrzenia wszystkich nagrodzonych w tym roku filmów a w szczególności magicznych światów wyobraźni sióstr Lidki i Helenki.
👉 Koniecznie w linku poniżej zobaczcie także pozostałe bialskie filmy zakwalifikowane na tegoroczną edycję OKA KALEJDOSKOPU i odpowiedzcie sobie na pytanie: czy warto zainteresować się animacją?
🥰 Jak widać dla dzieciaków z Piksela, film animowany jest arcy-interesujący i jest to oryginalna forma artystycznej wypowiedzi, która służy przedstawianiu własnych poglądów, obaw, marzeń, wszystkiego co nas porusza w świecie.
Skip to content