Menu Zamknij

5 Rocznica śmierci Bogusława Kaczyńskiego

🖤Dzisiaj obchodzimy 5 rocznicę śmierci Bogusława Kaczyńskiego. Wybitnego krytyka muzycznego, Honorowego Obywatela Miasta.

Pamiętamy❗️
🌹 Dyrektor Bialskiego Centrum Kultury im. Bogusława Kaczyńskiego Zbigniew Kapela wraz z Prezydentem Miasta Biała Podlaska Michał Litwiniuk, panią prezes Koło Bialczan Krystyną Nowicką oraz dyrektorami instytucji kultury: Rafałem Izbickim (Muzeum Południowego Podlasia) i Pawłem Borkiem (Miejska Biblioteka Publiczna w Białej Podlaskiej) złożyli kwiaty przy ławeczce poświęconej Bogusławowi Kaczyńskiemu znajdującej się na terenie Zespołu Pałacowo-Parkowego Radziwiłłów.

🎼 Bialskie Centrum Kultury w Białej Podlaskiej nosi jego imię i przy organizowanych wydarzeniach na jego cześć wraz z Orfeo Fundacja im. Bogusława Kaczyńskiego i Miasto Biała Podlaska wspomina jego wspaniałą postać oraz zamiłowanie do muzyki poważnej, opery i operetki.
❤️ Dla Nas jak również mamy nadzieję i dla Państwa był, jest i będzie muzycznym autorytetem z którego młode pokolenia będą czerpać oraz człowiekiem z kulturą osobistą na najwyższym poziomie.

Skip to content