Menu Zamknij

Turniej odbył się 14 kwietnia w Bielsku Podlaskim. 

W konkursie wzięło udział blisko 2 tysiące tancerzy z północnej i wschodniej Polski. Rywalizacja odbyła się na deskach sali widowiskowej Bielskiego Domu Kultury. Tancerze prezentowali się w licznych stylach tanecznych, m.in. jazz, modern jazz, taniec współczesny, hip hop czy street dance, oraz w różnych kategoriach wiekowych, zarówno solo, w duetach, mini formacjach i formacjach.

Tancerze DAS-u aż 9-krotnie stawali na podium, 4 razy odbierając złote trofea, 4 razy srebrne, a jedno brązowe.

A oceniało ich profesjonalne jury w składzie: Karolina Olszewska (zwyciężczyni You Can Dance, wielokrotna mistrzyni Polski, Europy i świata),  Paweł Tolak ( finalista You Can Dance i You Can Dance), Ziemowit Bogusławki (koordynator Free Mind, Breakstok – zawodów tanecznych breakdance).

Dance Academy Studio kolejny raz reprezentowało miasto Biała Podlaska na prestiżowym turnieju tańca. Bialscy tancerze mają na swoim koncie blisko tysiąć tytułów wytańczonych na regionalnych, ogólnopolskich i międzynarodowych festiwalach. Przed nimi kolejne starty. 

DAS to szkoła tańca nowoczesnego oraz współczesnego dla dzieci i młodzieży, działająca od 15 lat przy Bialskim Centrum Kultury w Białej Podlaskiej. Trenerem tancerzy jest Karolina Brodzik-Zaremba.

Serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!

Opublikowano wDance Academy Studio
Skip to content