Menu Zamknij

W dniu 16 grudnia 2023 r. W Kielcach odbył się XX Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Polskiego Związku Tańca. Nasz region reprezentowali tancerze Dance Academy Studio.

Rywalizacja odbyła się w kieleckiej hali widowiskowo-sportowej. Tancerze prezentowali się w licznych kategoriach tanecznych i wiekowych, m.in. hop hop, modern, jazz, improwizacja taneczna zarówno solo, w duetach, mini formacjach i formacjach.

PZTa to federacja taneczna zrzeszająca kluby taneczne z całej Polski. W tym prestiżowym turnieju wzięło udział ponad tysiąc tancerzy.

Świetnie zaprezentowali się tancerze bialskiego DAS-u. Pomimo wysokiego poziomu zawodów Bialczanie, aż 10 krotnie stawali na podium, zdobywając 39 cennych medali i 5 pokaźnych pucharów.

To kolejny raz, kiedy Dance Academy Studio reprezentuje miasto Biała Podlaska na prestiżowym turnieju tańca. Bialscy tancerze mają na swoim koncie ponad 600 tytułów wytańczonych na ogólnopolskich i międzynarodowych festiwalach. Instruktorem grupy jest Karolina Brodzik Zaremba. Sukcesy na kieleckim turnieju PZTan to świetne podsumowanie roku tanecznego tancerzy DAS-u.

Serdecznie gratulujemy!

Opublikowano wDance Academy Studio
Skip to content