Menu Zamknij

Szkoła tańca Dance Academy Studio kolejny raz pokazała klasę zdobywając 24 cenne puchary i 76 medali na Ogólnopolskim Turnieju Tańca. To świetne zakończenie i podsumowanie roku tanecznego.
30-osobowa grupa bialskich tancerzy z Dance Academy Studio Biała Podlaska reprezentowała Nasze miasto na XIX Ogólnopolskim Mikołajkowym Turnieju Tańca, który odbył się 17 grudnia w Kielcach.
W imprezie wzięło udział ponad tysiąc utalentowanych tancerzy z całej Polski. Uczestnicy turnieju mieli możliwość rywalizować w kilku kategoriach tanecznych min.: hip hop, jazz, modern, z podziałem na kategorie wiekowe: do 8 lat, 12 lat, do 16 lat, powyżej 17 lat prezentując się solo, w duetach, mini formacjach i formacjach.
Warto wspomnieć, że Dance Academy Studio kolejny raz reprezentowało miasto na prestiżowym turnieju tańca. Łącznie wytańczyli blisko 500 pucharów i medali na ogólnopolskich i międzynarodowych festiwalach tańca. Ten sezon taneczny jest również tego dowodem. Tylko w tym roku tancerze przygotowali trzy uroczyste gale taneczne oraz wytańczyli prawie 60 cennych pucharów.
Przed nimi kolejne starty. Umiejętności bialskich tancerzy będzie można zobaczyć na specjalnej karnawałowej gali tańca, która odbędzie się w lutym 2023 roku.
Dance Academy Studio to szkoła tańca nowoczesnego, współczesnego i klasycznego dla dzieci i młodzieży działająca przy Bialskim Centrum Kultury im. Bogusława Kaczyńskiego. Instruktorem grupy jest Karolina Brodzik-Zaremba.
Serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!

Opublikowano wDance Academy Studio
Skip to content