Menu Zamknij

Chcieliśmy serdecznie podziękować wszystkim, którzy uczestniczyli w wernisażu wystawy “Światy Widziane” Andrzeja Grudnia, który odbył się 1 marca w Bialskiej Galerii Fotografii przy ulicy Krótkiej 1.
Andrzej Grudzień mistrzowski fotograf i niezwykły obserwator codzienności, zabierając nas w podróż przez swoje “światy widziane”, ukazał nam piękno w najzwyklejszych chwilach.
Artysta, po wernisażu, z serdecznością i pasją, zaprosił wszystkich na spotkanie, podczas którego dzielił się głębokimi refleksjami na temat swojej twórczości, poszukiwań artystycznych oraz emocji związanych z pracą nad dziełami. W trakcie spotkania odczuliśmy, jak każde zdjęcie jest dla niego podróżą, a każdy kadr zawiera w sobie historię, emocję i niepowtarzalny moment zatrzymany w czasie. Jego zdolność do przekazywania uczuć poprzez obrazy została podkreślona, ukazując, że fotografia jest językiem, którym opowiada o “światach widzianych”.
Dziękujemy Panu Andrzejowi za dzielenie się swoją pasją i za głębokie spojrzenie na sztukę fotografii. To spotkanie było nie tylko okazją do lepszego zrozumienia jego twórczości, ale także do osobistego zanurzenia się w “światach widzianych” przez niego.
Wielkie podziękowania dla wszystkich, którzy uczestniczyli w spotkaniu, zadawali pytania i dzielili się swoimi spostrzeżeniami. Wasza aktywność sprawiła, że to wyjątkowe wydarzenie stało się jeszcze bardziej inspirujące.
Zapraszamy serdecznie do Bialskiej Galerii Fotografii, gdzie mogą Państwo oglądać wystawę „Światy Widziane” do 14 kwietnia. Bądźcie z nami, ponieważ to dzięki Wam nasze wydarzenia nabierają wyjątkowego charakteru.
Na wernisaż i wystawę zaprosili:
Prezydent Miasta Biała Podlaska Michał Litwiniuk,
Dyrektor Bialskiego Centrum Kultury Zbigniew Kapela,
Bialska Galeria Fotografii.

fot. Katarzyna Kusznerczuk

Opublikowano wBialska Galeria Fotografii, Fotografia, Informacje
Skip to content