Menu Zamknij

Zapraszamy do obejrzenia abstrakcyjną sztukę w ruchu autorstwa wychowanków z Pracowni Grafiki Komputerowej “Piksel”, zaprezentowaną w czerwcu na najbardziej abstrakcyjnym festiwalu świata Punto y Raya JUNIOR 2023!!!
Film “W KÓŁKO” powstał z wykorzystaniem okrągłych kształtów ukrytych w guzikach, jest autorstwa dzieci w wieku 9-14 lat.!!! 
Tworzenie filmu umożliwiło dzieciom swobodne artystyczne podejmowanie twórczych działań i ośmieliło na kontakt ze sztuką abstrakcyjną.
Autorzy animacji :
POLA KOPYTIUK, LIDIA SACHARUK, HELENA SACHARUK, NATALIA GRZECHNIK, IGNACY ADUCKIEWICZ, WŁADYSŁAW MISIOŁEK, WIKTOR SKOCZEŃ, LILIANNA RUDZKA, ZUZANNA RUDZKA, PAULINA BOROWSKA, MAJA TEKIELAK, ALEKSANDER WAPA, DOROTA WAWRYNIUK, SEBASTIAN KORDACZUK, JAKUB KORDACZUK, MARCELINA NIEDŹWIEDŹ, EMILIA DANILUK, ŁUCJA RELUGA, ANNA CHOMIŃSKA
Pod linkiem
https://www.youtube.com/watch?v=p3WGVJAdXH8&list=PLpimwMg5G5jxyEJzLkKBJfLzqYLpEUUx-&index=1
znajdziecie zdjęcia i filmy z programu edukacyjnego Punto y Raya JUNIOR 2023, m.in także z naszego bialskiego “Piksela”!!!
Piąta edycja festiwalu – koprodukowana przez MAD i PyRLAB – odbyła się w dniach 14-18 czerwca 2023 w CNP Centrum na Przedmieściu, Instytucie Grotowskiego, Instytucie Immunologii i Terapii Doświadczalnych PAN, Pracowni Małych Instrumentów i Przejściu Dialogu we Wrocławiu (PL) .

Więcej
https://www.puntoyrayafestival.com/junior/editions

Zapraszamy jutro na KINO LETNIE do Amfiteatru, gdzie na dużym ekranie będzie można zobaczyć produkcje filmowe młodych artystów z Pracowni Grafiki Komputerowej “Piksel” z naszego Bialskiego Centrum Kultury!!!! 
Lato w Białej Podlaskiej nie jest nudne!!!

Opublikowano wPiksel
Skip to content