Menu Zamknij

Aż 71 cennych medali przywieźli tancerze Dance Academy Studio Biała Podlaska z XII Festiwalu Tańca DANCE PROJECT.
Turniej odbył się 18 czerwca w Starym Dworze. W konkursie wzięło udział blisko tysiąc tancerzy z północnej i wschodniej Polski. Rywalizacja została przeprowadzona na deskach amfiteatru nad malowniczym zalewem Siemianówka.
Tancerze prezentowali się w licznych stylach tanecznych, m.in. modern, taniec współczesny, hip hop oraz w różnych kategoriach wiekowych, zarówno solo, w duetach, mini formacjach i formacjach. Świetnie zaprezentowali się na nim tancerze bialskiego Dance Academy Studio.
Podopieczni DAS-u aż 22-krotnie stawali na podium! Bialczanie kolejny raz pokazali klasę zdobywając 71 cennych medali i 6 pucharów.
To kolejny raz, kiedy Dance Academy Studio reprezentowało Miasto Biała Podlaska na prestiżowym turnieju tańca. Bialscy tancerze mają na swoim koncie blisko 600 tytułów wytańczonych na regionalnych, ogólnopolskich i międzynarodowych festiwalach. Festiwal Dance Projekt był świetnym podsumowanie sezonu turniejowego DAS-u.
Dance Academy Studio to szkoła tańca nowoczesnego, współczesnego i klasycznego dla dzieci i młodzieży działająca od 2009 roku przy Bialskim Centrum Kultury im. Bogusława Kaczyńskiego w Białej Podlaskiej.
Instruktorem grupy jest Karolina Brodzik Zaremba.
W wakacje ruszają nabory do grup turniejowych zespołu.
Serdecznie gratulujemy!

Opublikowano wDance Academy Studio
Skip to content