Menu Zamknij

29 maja br. w sali widowiskowej Teatr Muzyczny w Lublinie odbyła się uroczysta gala wręczenia Stypendiów Marszałka Województwa Lubelskiego za rok 2022.
Członek zarządu Bartłomiej Bałaban wręczył dyplomy w 2 kategoriach: „najmłodszy twórca kultury” dla dzieci i młodzieży niepełnoletniej oraz „młody twórca kultury” dla osób do 40. roku życia.
W ten sposób nagrodzono 236 osób, które zajmują się twórczością artystyczną, upowszechnianiem kultury i opieką nad zabytkami Województwa Lubelskiego.
Miło nam poinformować, że wśród licznych stypendystów w kategorii: „najmłodszy twórca kultury” znaleźli się wychowankowie naszego Bialskiego Centrum Kultury.
Z wielka radością przedstawiamy siódemkę utalentowanych podopiecznych z Pracowni Grafiki Komputerowej “Piksel” działającej pod kierunkiem pani Lilli Wielgan-Michaluk, którzy otrzymali stypendia z kategorii młody twórca kultury:
Lidia Sacharuk, Helena Sacharuk, Lilianna Rudzka, Zuzanna Rudzka, Natalia Grzechnik, Paulina Borowska, Jakub Kordaczuk.

Serdecznie gratulujemy tego wyjątkowego wyróżnienia zarówno wychowankom bialskiego „Piksela”, jak i ich rodzicom i instruktorce!

Opublikowano wPiksel
Skip to content